ZAKUP | SPRZEDAŻ | WYNAJEM

CHCESZ KUPIĆ MIESZKANIE Z RYNKU WTÓRNEGO A MOŻE Z PIERWOTNEGO?

 
Prowizja 0%– Nie ponosisz żadnych kosztów korzystając z naszego pośrednictwa przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego.
Spersonalizowana oferta– Przedstawimy Ci pełen wachlarz ofert i dopasujemy te, które spełniają Twoje oczekiwania.
Oszczędność czasu– Nie musisz codziennie sprawdzać nowych ofert w internecie, spotykać się z różnymi Agentami czy Deweloperami – zrobimy to za Ciebie.
Dobra cena– Nasze oferty są na bieżąco uaktualniane, oferujemy nieruchomości w takiej samej cenie jak Deweloper.
Bezpieczeństwo transakcji– Wiemy, jak ważne są dla Ciebie bezpieczeństwo i spokój transakcji, dlatego każdy zakup jest ubezpieczony. Dodatkowym gwarantem jest doświadczenie naszego zespołu i dokładne sprawdzanie oferowanych nieruchomości pod względem prawnym.
Opieka– Nasz Doradca będzie z Tobą przez cały proces zakupu mieszkania.
Kompleksowa obsługa– Każdy klient ma możliwość skorzystania z pomocy naszych doradców w zakresie kredytowania nieruchomości, ubezpieczenia i wykończenia mieszkania „pod klucz”.

 

SPRZEDAJESZ MIESZKANIE?

 
Konkurencyjna prowizja– Prowizja ustalana indywidualnie, uzależniona od stanu, lokalizacji i ceny mieszkania.
Profesjonalne zdjęcia– Posiadamy własnego fotografa, który wykona profesjonalne zdjęcia Twojego mieszkania oraz wydobędzie najlepsze jego atuty i ukaże je w jak najlepszym świetle.
Promowanie mieszkania– Ogłoszenie sprzedaży Twojego mieszkanie będzie widoczne na najpopularniejszych portalach mieszkaniowych.
Indywidualne podejście– Zaprezentujemy Twoje mieszkanie z jak najlepszej strony, uwypuklimy zalety, zapewnimy satysfakcję z transakcji sprzedającego i kupującego.

 

CHCESZ WYNAJĄĆ SWOJE MIESZKANIE?

 
Zajmujemy się zarządzaniem najmem mieszkań oraz domów. Przejmujemy od właścicieli całość obowiązków związanych z wynajmem i obsługą mieszkania i najemcy:
pozyskujemy uczciwych najemców
doradzamy, jak urządzić mieszkanie przy optymalnym nakładzie finansowym
zajmujemy się mieszkaniem, gdy jest niewynajęte
opiekujemy się mieszkaniem w czasie odświeżania/remontu
sporządzamy szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy
monitorujemy płatności od najemcy

SENSUS- PRO