Aranżacje wnętrz

projekt 1a
Po zakupie swojego nowego, wymarzonego mieszkania lub domu stajesz przed kolejnym dużym wyzwaniem, jakim jest jego aranżacja oraz wykończenie. Jest to zadanie trudne i czasochłonne. Zamiast poświęcać czas i energię na rozwiązywanie zupełnie nowych dla Ciebie problemów, proponujemy zwrócić się do naszej projektantki. Pomoże Ci ona spełnić Twoje marzenia dotyczące wnętrza, w którym będziesz mieszkać i jednocześnie uniknąć wielu sytuacji mających negatywny wpływ na ostateczny jego wygląd oraz na Twoje finanse. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i marzeniami dotyczącymi wyglądu idealnego wnętrza projektantka zaproponuje Ci odpowiedni projekt wykończenia Twojego nowego lokum.

Projektantka oprócz projektów aranżacji wnętrz oferuje również projekty mebli na wymiar oraz możliwość pełnienia nadzoru autorskiego podczas prac wykończeniowych. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania koncepcji w mniejszym zakresie np. wyłącznie jednego pomieszczenia lub projekt pojedynczego mebla. Jeśli na przykład chcesz odświeżyć wnętrze swojego domu lub mieszkania Projektantka może zaproponować również tak zwany lifting pomieszczeń – niewielkim nakładem finansowym, kilkoma zastosowanymi trikami i dodatkami poprawić wizerunek pomieszczeń nadając im ponadczasowy styl.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami pracy projektantki w galerii zdjęć. Jakość wykończenia możesz ocenić, oglądając mieszkanie pokazowe. Zachęcamy do umówienia się telefonicznie lub bezpośrednio w naszym biurze sprzedaży.